פרילנסר קידום אתרים

אם אתם מחפשים הצעת מחיר לקידום אתר אינטרט, המותאמת אישית בדיוק לצרכי העסק שלכם ואם חיפשתם איש מקצוע שיקדם את האתר שלכם בגוגל – פרילנסר קידום אתרים אורגני זה האיש שלכם. פרילנסר קידום אתרים יכול להקדיש לכם את הזמן ולתת לכם את היחס האישי שמגיע לכם באמת, מפני שאין לו אילוצים ומגבלות כמו שיש אצל חברה לקידום אתרים.

ההבדלים בין חברת קידום לבין פרילנסר קידום אתרים

לפני שמזמינים את השירות

חברת קידום – בדרך כלל מי שיגיע אליכם לפגישה הראשונה זה איש מכירות או מנהל פרוייקטים ולרוב אינו מקדם אתרים. יש לו מטרה אחת – שתזמינו את השירות ובכמה שיותר כסף. כי אנשי מכירות עובדים על בסיס בונוסים.

פרילנסר – מקדם אתרים פרילנסר מגיע לפגישה בעצמו וובגגל שהוא איש מקצוע, לאחר הכרות קצרה והקשבה לצרכים שלכם, יוכל להציע מסלול לקידום בגוגל שמותאם לעסק ולתקציב שלכם. זה כולל הגדרת יעדים ברורים ומטרות.

קידום אתר אינטרנט – עם מי עובדים?

חברת קידום – סיכוי גדול כי מי שהיה איתכם בפגישה לא עובד מולכם יותר. זאת הייתה הכרות קצרה, כי מי שיעבוד מולכם מעכשיו זה מקדם האתר בחברה או מנהל הפרוייקט, שהמקדם עובד תחתיו ולא תוכלו לדבר איתו ישירות על בסיס שוטף. אין לכם דרך לדעת מה הניסיון המצקועי מקדם האתר – תמיד יציגו לכם את הניסיון הכללי של החברה בקידום אתרים אחרים. קחו בחשבון שבמהלך תקופת השירות תיתכן תחלופה של מקדמי האתרים בחברה ושל מי שמקדם לכם את האתר בפועל.

פרילנסרפרילנסר קידום אתרים היה פעם עובד שכיר בחברת קידום אתרים. רוב הסיכויים שצבר נסיון רב לפני שנהיה עצמאי, הוא בעל יכולת ניהול וראיה עסקית, בעל תודעת שירות גבוהה, משמעת עצמית ומקצוענות. בגלל הניסיון העבר שלו עם מספר רב של לקוחות, יש לפרילנסר מודעות לנושא התקשורת מול הלקוח וחשיבות של רמת המקצועיות בקידום האתר שלכם.

קידום אתרים עם אחריות

חשוב לומר שאין דבר כזה קידום אתרים עם אחריות לתוצאות. רק האלגוריטמים של גוגל מחליטים על דירוג האתרים ומיקומם בתוצאות החיפוש, לכן כל אבטחה או התחייבות למיקום בגוגל אינן מקצועיות. לעומת זאת, אחריות ומחוייבות אישית אינן מילות גסות:

חברת קידום – מי שעובד מולכם זה עובד שכיר. הוא יכול להיות הכי מקצועי בעולם, לשאוף למצויינות ולתוצאות נהדרות, לרצות להתקדם בחברה בה מועסק ולקבל בונוסים. עובד שכיר לרוב פועל כמו רוב העובדים השכירים – זמין רק בימי ושעות העבודה הרגילות ולא יכול לעזור לכם אם יצא לחופשה, עושה מילואים או נמצא בחופשת מחלה. כמובן שתוכלו לקבל מענה טלפוני במשרדי החברה, אבל מענה נקודתי לבקשתכם – כנראה שלא ועליכם להמתין עד שהמקדם יגיע למשרד.

פרילנסר – מקדם עצמאי יותר גמיש בשעות העבודה שלו, כי הוא מחליט מתי לעבוד. הוא יכול לעבוד בשעות העבודה כמו של חברה לקידום אתרים, יכול לפצל את היום שלו לחלקים, ואם צריך – גם לעבוד במהלך חופשות או חגים. פרילנסר הוא בעל הבית, לכן יש לו מחוייבות לקידום האתר שלכם. מקדם פרילנס ייתן מענה מקצועי גם כאשר מצונן, גם כאשר נמצא במילואים ואפילו אם יצא לחופשה בחו"ל.

עומס ושכר של מקדם אתרים

חברת קידום – עובד שכיר מקבל משכורת ללא קשר להאם קידום האתר שלכם הצליח. לרוב, השכר שלו מבוסס על כמות הפרוייקטים שיכול לנהל בו זמנית – פונקציה של ניסיון מקצועי ויכולות אישיות. מכאן – בדרך כלל מקדם שכיר עמוס מאוד בגלל כמות הפרוייקטים והלקוחות שיש לו, מה שמשאיר מעט מאוד זמן לקידום האתר שלכם ולתקשורת מולכם, כלקוח.

פרילנסר – מקדם פרילנסר מפרנס את עצמו ותמיד מודע לחשיבות של ההצלחה של קידום האתר שלכם. פרילנסר תמיד זוכר מי שמשלם לו את המשכורת – זה אתם, הלקוח. מקדם עצמאי ישקיע יותר מאמץ ותשומת לב בכל אתר שהוא מקדם, כדי לשמר את הלקוחות שלו ולחזק את שמו הטוב. מכאן – כמות הלקוחות של פרילנסר קידום אתרים מצומצמת יותר, מה שמשאיר לו מרווח זמן רחב יותר, יכולת להשקיע יותר בקידום האתר שלכם ולנהל תקשורת הוגנת מולכם, בין אם זה בטלפון, באמצעות אימייל או בפגישות.

מחיר קידום אתרים

חברת קידום – לחברה יש המון הוצאות כמו שכירות, פרסום, חשמל, רכבים ותקשורת, וזה מה שגורם לחשוב שמחיר הקידום בחברה גבוה יותר. למעשה, בגלל שמדובר בחברה עם עובדים, ההוצאות פר עובד "מתחלקות" ויש כאן חסכון ניכר. גם המודל של כמות האתרים שיש לכל מקדם בחברת קידום מוזילה משמעותית את עלויות הקידום, לכן מחיר קידום אתרים בחברה – בדרך כלל זול יותר!

פרילנסר – הסברה הרווחת שמחיר קידום אתרים של פרילנסר זול יותר, מאשר בחברת קידום אתרים, בגלל שיש לו פחות הוצאות. לא כך הדבר: בגלל הכמות המצומצמת של הלקוחות ותשומת הלב האישית לכל אתר, דווקא המחיר של פרילנסר יקר יותר! משוואה של איכותי יותר = יקר יותר.

בחיפוש אחר איש המקצוע לקידום האתר שלכם, חשוב שתקחו בחשבון את כל הנושאים שהוזכרו לעיל. בסופו של דבר, זה לא משנה אם תבחרו לעבוד עם פרילנסר קידום אתרים או חברת קידום, מה שחשוב זה שתוכלו לסמוך על מי שאתם עובדים איתו, כי בזכות הסיוע שלו תוכלו להפוך את האתר שלכם להצלחה עסקית.

 

דילוג לתוכן