עורך דין ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי מקבל בכל שנה מאות אלפי תביעות של אנשים, והדרך היחידה שתוכלו להבטיח את מיצוי זכויותיכם בעת הגשת תביעה היא באמצעות עורך דין ביטוח לאומי מנוסה, על מנת שיוביל אתכם ביד מיומנת ובוטחת בדרך לקבלת התביעה ולפיצויים מוגדלים.

עבור התביעה תידרשו למלא אין ספור טפסים, להגיש מסמכים רפואיים ולעבור גם דרך וועדות רפואיות בביטוח הלאומי שייקבעו את זכאותכם לקצבה ולפיצויים כספיים.

ייעוץ של עורך דין ביטוח לאומי היא בגדר חובה: הניסיון מלמד כי הטיפול בתביעות שבהן לא נעזרו בעו"ד ביטוח לאומי נמשכו זמן רב יותר, טפסים הלכו לאיבוד, חלק מהתביעות נדחו ובאלו שהתקבלו שולמו סכומים נמוכים יחסית.

ליווי של עורך דין ביטוח לאומי מיומן חוסך הרבה מאוד טרחה, מצמצם את זמן הטיפול, מגדיל את סכום הפיצויים ומאפשר לכם למצות את זכויותיכם הקבועות בחוק.

עורך דין ביטוח לאומי לתקופות הקשות בחיים

הגשתם תביעה לביטוח לאומי? לרוב זה אומר שאינכם במיטבכם, יתכן אפילו שאתם (או בן משפחה) במצב די קשה.

רוב האנשים פוגשים את הביטוח הלאומי בתקופות מורכבות מאוד בחייהם, כשעולמם התהפך עליהם והם מבולבלים וחסרי אונים. בדיוק אז הם נאלצים להתמודד בזירה נוספת, על מנת להוכיח זכאות לעזרה פיסית וכלכלית, באופן זמני או קבוע.

אל תתמודדו לבדכם – עורך דין ביטוח לאומי טוב יודע את החוקים, מעודכן בתקנות ובתקדימים משפטיים, ומכיר מקרוב את ההתנהלות הנדרשת בתביעה. הוא מיומן במכלול נושאים הקשורים לתביעה ומכיר היטב גם את כל המונחים הרפואיים. עורך דין ביטוח לאומי ייתן לכם ייעוץ והכוונה מדויקים עבורכם ובעיקר יקל עליכם בתקופה קשה ויבטיח תוצאות מיטביות.

ליווי של עורך דין בוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי

רוב האנשים שמגישים תביעה לביטוח לאומי נדרשים לעבור בדיקה בוועדות רפואיות, כחלק מהפרוצדורה למיצוי זכויותיהם. הוועדות הרפואיות מהוות שלב חשוב ומשמעותי במהלך התביעה: מה שיוחלט בהן ישליך באופן ישיר על תוצאת התביעה ועל סכומי הקצבה החודשית ו/או על גובה הפיצויים להם תהיו זכאים.

פנייה לעורך דין ביטוח לאומי לטיפול בתביעה שלכם כולל גם ליווי במהלך הוועדות הרפואיות: נוכחותו תבטיח שהוועדה תהיה עניינית ומדויקת, שכל הפרטים יילקחו בחשבון, שההחלטות יהיו לטובתכם ככל האפשר, ושזכאותכם לתמיכה כספית מהביטוח הלאומי תהיה באמת בהתאם לצרכים.

אין ספק שליווי צמוד של עורך דין ביטוח לאומי יאפשר תוצאות טובות ומותאמות יותר למצבכם האמיתי בוועדות הרפואיות של ביטוח לאומי.

איך לבחור עורך דין ביטוח לאומי מתאים?

כדי לבחור עו"ד ביטוח לאומי מתאים כדאי לפנות לשני עורכי דין לפחות. חפשו המלצות עליהם, בדקו הצלחות בתיקים קודמים, והקשיבו היטב לשאלותיהם, כלומר – כאשר תציגו לעורכי הדין את המקרה שלכם תוכלו להרגיש כבר מהשאלות שיישאלו, האם הם:

  • מבינים בדיוק על מה אתם מדברים
  • יודעים מה כוללים התסמינים הרפואיים שלכם
  • מיומנים בהליכים של הגשת התביעה לביטוח לאומי

מומלץ לבחור עורך דין ביטוח לאומי מקצועי, ותיק ומנוסה בתחום, ובעיקר חשוב שתרגישו שהוא אמין ושאפשר לסמוך עליו שיעשה את המקסימום עבורכם.

עורך דין ביטוח לאומי – זה חובה!

לרוב אנשים פונים לעורך דין ביטוח לאומי כשהם נקלעים בחייהם לתאונה, למחלה או למוגבלות. המדינה מינתה את המוסד לביטוח לאומי לסייע בדיוק במקרים הללו, אך כדי לקבל פיצויים מותאמים עבורכם כדאי להיעזר בעורך דין מנוסה. עורך דין ביטוח לאומי עולה כסף, אך שווה זהב: יש מחירון מומלץ של ביטוח לאומי ולרוב ניתן להבטיח תשלום בגובה אחוז מסוים מכספי הפיצויים שתקבלו, שיהיו גבוהים – בזכות העו"ד שלכם.

תביעה נגד ביטוח לאומי? כדי להבטיח את מיצוי זכויותיכם פנו בהקדם לליווי וייצוג של עורך דין ביטוח לאומי מנוסה!

דילוג לתוכן