חברת קידום אתרים

איך חברת קידום אתרים משפרת את הנראות של העסק במרחב המקוון? מדוע כדאי להיעזר באנשי מקצוע לטובת קידום אתרים בגוגל?

ובכן, בואו נעשה קצת סדר בדברים:

למרות שסקר שנערך על ידי איגוד האינטרנט הישראלי מצא שיותר ויותר עסקים מבינים את החשיבות שמאחורי הקמת אתר אינטרנט מקצועי, רבים עדיין לא מפנימים עובדה בסיסית אחת. כ-98% מ-5 מיליון גולשים ישראלים נעזרים מדי יום במנוע החיפוש של גוגל.

לכן, רק אתר אינטרנט שמקבל חשיפה בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל יצליח להגשים את מטרותיו: להיות מנוע עסקי אפקטיבי, שמצמיח לקוחות באופן קבוע ויוצר פניות איכותיות.

איך חברת קידום אתרים משפרת את כמות הפניות?

המודל הבסיסי של קידום אתרים בגוגל הוא פשוט וניתן דוגמה. נניח שיש לכם חנות שמתמחה במכירת ציוד לגני ילדים ושפועלת גם באמצעות אתר אינטרנט.

נניח גם שהשקעתם כסף וחשיבה בעיצוב האתר ו-5% מהגולשים שנכנסים אליכם הופכים ללקוחות.

עכשיו נוסיף למשוואה כמה נתונים חיצוניים היישר מכלי הניתוח המתקדמים של גוגל, ונסביר כי את הביטוי "ציוד לגני ילדים" מקלידים בשדה החיפוש כ-10,000 גולשים בשנה.

היות שמחקרים מראים שהרוב המכריע של המחפשים בוחרים בתוצאות שבעמוד הראשון, אם אתר האינטרנט שלכם מגיע אל הארץ המובטחת, מדובר על כ-9,500 גולשים בשנה. אם שליש מכל הגולשים האלה יבחרו להיכנס לאתר החנות שלכם, מדובר על כ-3000 כניסות וכ-150 לקוחות חדשים בשנה.

מעניין, לא? ובכן, זה לא נגמר כאן. חברה לקידום אתרים בדרך כלל לא פועלת לקידום ביטוי חיפוש אחד, אלא על כמה ביטויים במקביל. ניתן לצרף ל"חגיגה" עוד שאילתות נפוצות כמו "ציוד לגן ילדים", "ריהוט לגני ילדים", "ריהוט לגן ילדים" (תוספת של אלפי מחפשים נוספים) והרשימה נמשכת.

חברת קידום אתרים יכולה להביא לכך שאתר האינטרנט שלכם ייחשף בפני למעלה מ-20,000 גולשים בכל שנה ויהפוך בפועל לקרקע פוריה עבור מאות לקוחות חדשים. בנוסף, גולשים שהפכו ללקוחות משווקים אתכם "מפה לאוזן" ו/או חוזרים וממשיכים לייצר עסקאות עבור העסק כ"לקוחות קבועים".

קידום אתרים ברשת

הרגלי הצריכה של הגולשים הישראלים הם דיגיטליים במיוחד. זאת בזכות החדירה של האינטרנט למרחב של כולנו ותודות לכך, שכמעט לכל אחד יש טלפון חכם עם גלישה חופשית.

היקף התחומים שפעילים ברשת כולל כמעט כל ענף: תיירות, פיננסיים, עריכת דין, רפואה, עיצוב, ביטחון, חינוך, תעסוקה, בעלי מקצוע, לימודים, פנאי וזה רק על קצה המזלג.

הגולשים מחפשים מידע ושירותים באינטרנט ברמה של 24/7 ובתאוצה גוברת. אפילו עסקים שבעבר כלל לא חשבו על פרסום און-ליין, מבינים שהשיווק הדיגיטלי הוא בעל פוטנציאל אדיר מבחינתם.
ישנם תחומים תחרותיים במיוחד (כמו לדוגמה ענף הצימרים) וישנם תחומים "נישתיים" (כמו תיקון שעוני יוקרה).

חברת קידום אתרים בעלת ניסיון תדע להתמודד גם עם אתגרים תחרותיים וגם עם תחומים ממוקדים יותר.

חשוב להדגיש כי מידת התחרויות איננה נמדדת רק על פי היקף החיפושים. היבטים נוספים מרכיבים את מושג התחרות ברשת, כמו כמות השחקנים שפעילים בתחום, מידת הדומיננטיות שלהם, הרגלי הצריכה בשוק המדובר וכדומה.

חברת קידום אתרים משתמשת בכלים אנליטיים מתוחכמים אשר מאפשרים לה לבצע את הניתוח הרשתי לגבי הפרויקט ולהעריך את סיכויי הצלחתו ברמה כמותית ואיכותית כאחד. היא מלווה את העסק לאורך כל התהליך ויכולה למדוד את הקמפיין בטווח הקצר והארוך.

אמנם קידום אתרים אורגני בגוגל יכול לקחת כמה חודשים עד שהוא מניב תוצאות, אך לאחר מכן מדובר ללא ספק בפלטפורמת הפרסום האפקטיבית והזמינה ביותר.

דילוג לתוכן